Úvodní strana > Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@msbrandys.cz.

NEJBLIŽŠÍ AKCE:

29.5. DĚTSKÝ DEN

3.6. FOTOGRAFOVÁNÍ

19.6. CELODENNÍ VÝLET

25.6. AKTOVKOVÝ DEN

Flétna

Hra na flétnu bude probíhat v lichých týdnech, pondělí a čtvrtek  ve 12:30 hod.

Hru na nástroj vyučuje Bc.Hana Frydrychová.

mš kočičky.JPG[1].jpg

Jóga pro děti bude probíhat sudé týdny v úterý od 13:00 hod. pod vedením Zdeňky Růžičkové.

Výtvarné tvoření probíhá liché týdny ve středu od 12:30 hod. pod vedením Denisy Malochové.

Změny najdete na nástěnkách jednotlivých tříd.
s3[1].gif

OSLAVY NAROZENIN DĚTÍ

Narozeniny a svátky dětí SLAVÍME ZDRAVĚ.
Děti mohou přinést různé ovoce, zeleninu, drobné pečivo (bagetky, piškoty, drobné zdravé domácí cukroví)
Z přinesených dobrot si v MŠ děti vyrobí slavnostní hostinu.